Přejít na obsah

Fotka

Minimalny hardware pre kvalitny prijem.

- - - - -

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1
kuki

kuki

    Nováček

  • Uživatelé
  • 1 příspěvků(y)
  • Místozahranici
Dobry den.


Chel by som poprosit skusenejsich aby poradili s vyberom hardware. Nehladam ziadne high endove kusky. Ako prijimac by ma asi upokojilo aj nieco ako AB550 a potreboval by som poradit podla coho vyberat LNB, parabolu a kabel aby bol signal kvalitny a stabilny. Niesom ziaden lovec exotickych kanalov. Prijimac bude naladeny na astru (skylink) no bolo by dobre aby som mohol pripadne zmenit druzicu aby trebalo nieco menit,

Este by som sa chcel opytat co su protokoly: Oscam
MgCamd
NewCamd
Camd3 a ako zistom ci to prijimac podporuje.

Dakujem za pomoc.

#2
yollo

yollo

    Nováček

  • Uživatelé
  • 1 příspěvků(y)
  • Místoroscommon

http://www.aliexpres...1550647404.html



#3
Freelance

Freelance

    Administrátor

  • Administrátoří
  • 247 příspěvků(y)

Ahoj, myslim ze v LNB a koaxialnych kabloch ziadne velke rozdiely nehladaj. Vsetky su dnes uz na tak vysokej urovni kvality, ze nie je co pokazit. Co sa tyka kvality signalu, nie je dolezite mat najvyssie hodnoty. Cim vyssie, tym lepsie, to je samozrejme, ale ci budes stabilnych 70% alebo menej stabilnych 90%, neuvidis rozdiel v obraze. Dolezita je stabilita tvojho signalu, pretoze pri silnom dazdi alebo zamracenej oblohe kvalita trochu klesa. 

 

V otazke prijimacov sa nazory rozchadzaju. Kazdy ma oblubenu svoju znacku satelitneho boxu. Niekto uprednostnuje kvalitny obraz a je mu jedno ako dlho box prepina alebo ci ma vstavane multimedialne funkcie (Youtube a pod.). Iny clovek napriklad odsudi prijimac uz len preto, ze odozva na dialkove ovladanie je dlhsia ako by si predstavoval. Spominas 550HD, ktory uz bol nahradeny novsim modelom 650HD, na ktory vychadzaju aktualizacie castejsie, co je myslim komfortnejsie riesenie.

 

MgCamd, NewCamd,... su protokoly pre komunikaciu s kartami. Tu je zbytocne asi nieco prepisovat z inych stranok, staci pozriet Google.



0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů