Přejít na obsah

Nejoblíbenější obsah


#12 Spustenie Fora

Příspěvek od rebetis na 25 března 2012 - 08:52

přeji hodně štěstí a pevné nervy :cool:
 • Toto se líbí RomaZhbanchik a erovAnt


#552 Spustenie Fora

Příspěvek od RoSta na 01 října 2012 - 09:09

Áno, môžem potvrdiť, už to vidím aj ja.
Rado sa stalo, k odborným témam tohoto fóra sa zatiaľ hodnotne vyjadriť neviem, tak aspoň niečo mi vyšlo... :D
 • Toto se vám líbí RomaZhbanchik


#544 Spustenie Fora

Příspěvek od RoSta na 29 září 2012 - 15:00

Vďaka, aj takto je to vyriešené. Ani sťahovať sa neplánujem... :)
 • Toto se vám líbí RomaZhbanchik


#535 Spustenie Fora

Příspěvek od RoSta na 28 září 2012 - 07:12

ja tam mám toto (nemám tam to, čo Ty):
...skúšal som Operu, Mozillu aj IE9

Přiložené miniatury

 • SatUpdate.png

 • Toto se vám líbí RomaZhbanchik


#520 Spustenie Fora

Příspěvek od RoSta na 25 září 2012 - 10:26

Ahoj,
som rád, že ste.
Chcem si nastaviť údaj "Místo" z SK na PD, ale nemôžem to nikde v mojich nastaveniach nájsť.
Kde to nájdem?

Ďakujem
 • Toto se vám líbí RomaZhbanchik


#439 Ako nastavit betatunel v showboxe pre newcamd?

Příspěvek od jasrad na 08 září 2012 - 14:24

Ahojte, poradte prosim niekto, ako nastavit betatunel v showboxe vitamine 5000 hd pre Newcamd?? Ak to nejde,poradte ako na to s Oscam. Na viacerych forach som nasiel vela veci o oscam, ale priznam sa, kedze som uplne novacik, tak tomu nerozumiem. Potreboval by som mozno trochu polopatisticky to vysvetlit.
Da sa stiahnut oscam aj do Showboxu Vitamin 5000HD? ako? odkial? Ako sa to potom loadnem do showboxu? cez USB? v com moze ten oscam editovat?
Poradte prosim prosim. Mozno to nejakeho skuseneho usera rozculi, ale kazdy raz zacina...
 • Toto se vám líbí Cleasia


#4 Slovník

Příspěvek od DonCorleone na 02 prosince 2010 - 20:22

Slovník satatelitních výrazů :

STB (Set Top Box): Digitální satelitní příjmač
DVB (Digital Video Broadcasting): DVB charakterizuje přenosovou cestu (S-satelitní, T-terestriální, C-kabelová), tedy (DVB-S, DVB-T, DVB-C).
PAL (Phase Alternate Line): Barevný systém používaný v Evropě.
S-VIDEO: Speciální Video výstup bez Audia, který poskytuje vynikající obrazovou kvalitu.
MPEG (Moving Pictures Experts Group): Název pracovní skupiny, která od roku 1988 pracuje na standardu pro přenos videa, audia a dat.
MPEG-2 (Moving Picture Experts Group Layer 2): Digitální formát,jehož datoví tok,může dosáhnout až 100 Mbit/s.
HDTV (High Definition Television): Budoucí systém televize,který počítá s více jak dvojtým počtem obrazových řádků,než u dnešních klasických TV.
FTA (Free To Air): Označení pro nekódované vysílání.
OSD (On Screen Display): Obrazové menu.Komunikace mezi satelitním příjmačem a uživatelem (takzvané obrazové info). Standardně jsou příjmače vybavené minimálně angličtinou a němčinou.
EPG (Electronic Program Guide): Elektronický programový průvodce. EPG je funkce přijímače, prostřednictvím které jsou uživateli poskytnuty informace o vysílaných programech. Většina TV stanic nabízí prostřednictvím EPG televizní program své stanice na několik dní dopředu. Uživatel si může vybraný program označit a přijímač mu ho těsně před jeho vysíláním připomene, nebo na něj přímo přepne (v závislosti od nastavení této funkce).
FEC (Forward Error Correction): Korekce chyb při přenosu digitálního signálu.Do přenášeného signálu jsou přidané informaci o nadbytečnosti informačního signálu.Úlohou je rozpoznat chyby, které vzniknou při přenosu. V praxi se setkáváme s hodnotami 1/2, 2/3, 3/4, 5/6 a 7/8.
DiSEqC (Digital Satellite Equipment Control): Používá se buď k ovládaní multiswitchu (přepínaní vícero LNB), nebo k řízení motorického DiSeqC natáčení paraboly.
HDD (Hard Disk Drive): (hardisk) Satelitní přijmač, který je vybaven hradiskem.Na sat. příjmači je možné zaznamenávat vysílaný program.Po sléze si zaznamenané vysílání přehrát.
SR (Symbol Rate): (Symbolová rychlost) Je počet symbolů,které přejdou systémem (multiplexem).Pro označení Symbolu se také používá , ,Baut´´.(počet symbolů/s.).Nejběžněji používaná SR 22 000 a 27 500.
QPSK (Quadrature Phase Shift Keying): Způsob digitální modulace.
ID (Identification): Identifikační řetězec označující providera, transpordér, kanál , službu.
A-PID (Audio Packed IDentification): Jednotlivé audio nosné TV programů nebo rádio stanic v digitálních paketech musí být vzájemně identifikované. Tuto identifikaci zabezpečuje čtyřmístné číslo, v hexa-decimální soustavě to jsou teoreticky možné kombinace 0000 - FFFF. Je to důležité hlavně proto, aby se programy v různých SCPC paketech vysílajících z jednoho transpondéru vzájemně nepřekrývali, resp. nerušili.
V-PID (Video Packed IDentification): Jednotlivé TV stanice přenášené v jednom digitálním paketu musí být vzájemně identifikované. Obdoba vlastnosti pro Audio PID.
RS-232: Sériové rozhraní pro připojení k počítači za účelem nahrání nového software nebo úpravy settingu.
EMU: Emulátor kódovacího systému a přístupu. Po aktivaci teto funkce je možné sledovat kódované programy které EMU dokáže dekódovat.
USB: Univerzální sériové rozhraní pro připojení k počítači za stejným účelem jak RS-232 jen na vyšší rychlosti. Navíc přes toto rozhraní je možné při některých modelech přijímačů přenášet i data z HDD/přijímače do počítače.
USALS: Tento údaj v digitálním přijmači znamená, že v spolupráci s DiSEqC motorem reagujícím na povel Goto X stačí v přijmači zadat je zeměpisnou polohu města příjmu. To značně zjednodušuje instalaci a nastavení natáčecího zařízení.
 • Toto se vám líbí pifl


#3197 Na cryptobox 650hd prestali ísť sieťové aplikácie

Příspěvek od Drobár na 08 listopadu 2017 - 12:56

Chtěl bych na AB Cryptobox 550HD nahrát nový SW 1.08.7597 .Když připojím USB se staženým SW a chci ho nahrát tak mi to hlásí chybu.Když si ale stáhnu SW z příjmače jako zálohu tak ten mi nahrát jde.Nemůžu nikde najít návot pro blbý jak se ten nový SW nahrává.Může mi někdo poradit?

 


 • Toto se vám líbí erovAnt


#3018 C C Cam .

Příspěvek od vulpea na 14 března 2017 - 13:32

1.CCcam

Este un emu care are inclus si un cardreader. Ii spun "cardreader" pentru ca citeste cardul dar este legat intern de partea de emulare a cccam si nu poti folosi doar partea de citire a cardului pentru al lega de alt emu. Poate citi si din fisierul de key, accepta linie newcamd (N) din alt cardrserver si foloseste linii separate pentru legarea unui client si legarea unui server cccam. In acest fel poti seta o linie pentru un client fara sa si primesti tu una de la el, sau invers, dar poti folosi ambele legaturi astfel incat sa dai dar sa si primesti.
In afara faptului ca poate primi carduri prin linie N de la alte cardservere comunica doar pe protocol propriu,cccam, atat ca server cat si ca client.
Din cardurile autohtone, de exemplu, poate citi direct card via TVR dar emulatorul intern nu reuseste sa faca lumina. Alte carduri nici nu se pot folosi direct in cccam si asa avem nevoie de un cardserver care sa ne ajute cu citirea cardului legat de el. Atentie la update, nu trimite emm-urile catre cardserver in multe cazuri si trebuie asigurat update-ul cardului in alt mod.
Informatii mai exacte si detaliate sunt in subforumul dedicat cccam.

Sa explic putin care e diferenta in protocolul newcamd si cel cccam. Prin protocol newcamd se poate face share de regula doar la un singur card. Protocolul e unul simplu de comunicare intre doua emu pe un anumit port si functioneaza stabil. Protocolul cccam a fost, impreuna cu cel gbox, o revolutie in acest domeniu deoarece se pot "imparti" sau "sherui"mai multe carduri, cu caid/provid identic sau diferit si de la mai multi useri deodata. Adica, ca server cardul tau poate merge atat la partenerul tau de share cat si la partenerii lui si partenerii partenerilor lui. La fel ca si client, poti primi nu doar localul lui ci si a celor legati de el.

Thanks zmeura 


 • Toto se vám líbí marcusxxx


#2774 Satelit S-V8 Openbox

Příspěvek od aveMario na 16 července 2016 - 01:18

Zdravím koupil jsem otci satelit V8S Openbox z aliexpressu ale teď nevím zda toho litovat či ne.

Sledujeme placené kanály na kartě skylink máme ICE kartu je stará cca 6 let možná víc to je to co o ní vím půjde to v tom satelitě? Pokud ne je nějaká šance jak to rozběhat? Jsem ochoten i zaplatit kdo by mi to nějak rozjel jsem z N. Jičína 

 

link na satelit:http://www.aliexpres...52-39923c5b72a8


 • Toto se vám líbí erovAnt


#2378 Any box with satellite & cable tuner card?

Příspěvek od volvo na 08 února 2015 - 07:34

Hello all,

 

Is there a box which has satellite & cable tv tuners.

If yes please provide details.

If no why not?

 

thanks.


 • Toto se vám líbí erovAnt


#1979 Oscam-ymodv

Příspěvek od Mirko100 na 24 května 2014 - 06:22

Mám showbox vitamín od sapra.

Mám tam enigmu a nainstaloval som tam oscam_ymodv. Mám kartu  sky link ICE v čítačke.

Nečíta mi kartu. Asi treba ešte niečo nastaviť v oscame.  Niektoré programy idú v EMU.

Jako správne nastaviť oscam? Díky


 • Toto se vám líbí ephedsmed


#16 Spustenie Fora

Příspěvek od Or-Horo na 25 března 2012 - 10:51

V sekci
Příslušenství k satelitní technice

Paraboly, LNB, MNB, DiSEqC, kabeláže, motory,...

Máte špatně nastavená oprávnění. Jako uživatel se tam nedostanu.

+ Jsem zjistil, že máte defaultně nastaven uživatelský prostor 500 KB. Takže po pár příspěvcích, pokud uploadnu pár obrázků bude tento prostor pryč :). Ale máte to nově vytvořeno a asi si s nastaveními teprve hrajete. Zkuste o tom trochu popřemýšlet ;)

+ Mě tu chybí docela strom, když se chci z nějakého topicu dostat jen o úroveň výš. Zatím to tu přehledné je, ale časem by nemuselo. Na původním fóru byl docela guláš, protože příspěvků byly miliony a pro člověka, který zavítal jen sem tam a ne každý den to bylo dosti nepřehledné.

Edit později:
- Tak koukám, že jste už změnili ten limit z 500kB na 5MB, tak to je moc fajn :)
- Ten strom tu koukám je, jsem slepej. Beru tuto připominku z5.
- Ještě k té chybě oprávnění. Do sekce se dostanu, ale nedostanu se do toho příspěvku, co tam někdo vložil.
 • Toto se vám líbí RomaZhbanchik


#14 Spustenie Fora

Příspěvek od kynolog07 na 25 března 2012 - 09:41

Díky za vaši záslužnou práci. Přeji mnoho úspěchů a mnoho kvalitních příspěvků. :D .
 • Toto se vám líbí RomaZhbanchik