Přejít na obsah

Fotka

Podpora DIGI CA Modul + dekodovacia karta NOvá DIGI

- - - - -

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

RAMSES

RAMSES

Pokročilý uživatel

• Moderátoři
  • 179 příspěvků(y)
  • MístoCZEHOSLOVAKIA

Podpora DIGI CA Modul  + dekodovacia karta NOvá DIGI

ji8y806rork784llrdd3.jpg

DIGI CA Modul (CA modul s dekódovacou kartou DIGI) Vám umožní sledovať viac ako 60 kanálov v digitálnej kvalite, vrátane 6 kanálov vo vysokom „HD“ rozlíšení už v základnom balíku a to bez nutnosti používania akéhokoľvek ďalšieho prídavného zariadenia k Vášmu TV prijímaču (ako napríklad Set Top Box).
DIGI CA Modul bol navrhnutý špeciálne pre zákazníkov DIGI Slovakia a nie je možné ho používať s inými satelitnými televíziami. DIGI CA Modul slúži výlučne k sprístupneniu programov, ktoré poskytuje spoločnosť DIGI Slovakia v rámci svojej programovej ponuky satelitnej televízie.

Pre použitie CA Modulu je potrebné, aby Váš satelitný tuner obsahoval DVB-S2 tuner  a CI/CI+ slot a tiež musí podporovať zvuk vo formáte AAC.

Dnes sa my dostal do ruky DIGI CA MODUL.. Nakoľko človek je tvor zvedavý a nedalo my , aby som ho u seba nevyskúčal, ako v Linux prijímači tak aj  nelinux satelitnom prijímači.., konkrétne som mal po ruke VU+ ULTIMO a ABCryptoboc 550 HD ..

V prijímači VU+ Ultimo som mal nainštalovaná image openPli , prijímač ABCryptobox 550HD obsahoval FW 1.07.6683patch..

CA moduly  boli inicializované  v common interface nastavení..Po vložení do uvedených prijímačov Tv programy  nabehli takmer okamžite..

Pre fanúšikov futbalu na 100% potvrdzujem , že bezproblemovo funguje aj balik EXTRA Šport HD+.. ;)

tcchikxy202e4odtkswe.png
s0jbsczydw9xwyes6a.png
NA OTÁZKY POUŽÍVAJTE FÓRUM,NIE SÚKROMNÉ SPRÁVY.

Všetky uvedené návody slúžia výhradne na študijné a testovacie účely, na príjem kódovaných programov si zakúpte oficiálnu dekódovaciu kartu.

RAMSES

RAMSES

Pokročilý uživatel

• Moderátoři
  • 179 příspěvků(y)
  • MístoCZEHOSLOVAKIA

V ďalšom pokračovaní mojho malého testu CAM modulu od DIGI Sk by som sa s Vami dnes chcel poďeliť o svoje skúsenosti , ako je to s podporou CAM modulu od DIGI SK pri ABCRyptobox 650 HD..

Nakoľko som dlhoročným spokojným majiteľom ABCryptobox 550,500 HD a potreboval som rozšíriť svoj "repertuár" satelitných prijímačov. Nie ako zberateľ stb, ale nakoľko som robil rekonštrukciu domu a moje Orton 4160 CX + už pomali patrili do zberateľskej série potreboval som ich nahradiť novšími a z hľadiska ovládania jednoduchými satelitnými prijímačmi..(aby dobre slúžili aj nežnejšej časti mojej rodinky., bez všelijakých prepínani medzi plugin v linux ).

Nakoľko ABC500/550 dobre a verne slúžili mojej rodinke až doteraz, rozhodol som sa zakúpiť prijímače ABC 650/652 (prečo aj 652 Vám prezredím neskôršie..).

Ale stačilo (kecov) a pusťme sa do recenzie..Nebudem sa tu veľmi rozpisovať, lebo recenzií je už na fórach a portáloch ,ako húb po ďaždi , ale ja by som najpr napísal iba stručné info o prijímači a následne by som sa s Vami podelil o svoje skúsenosti ako je to s podporou DIGI CAM modulu , fanúšikovia futbalu určite budú vedieť o čo ide..?

Základná charakteristika prijímača AB Cryptobox 650 HD:
1x čítačka kariet
1x slot Common Interface pre dekódovací modul ( 100% funkčnosť DIGI CAM modulu, overené v praxi..)
2x USB2.0 (1x zadný a 1x predný panel)
VFD displej
Sieťové rozhranie Ethernet 10/100 Mbps
1x sériové rozhranie RS232
1x konektor HDMI
1x optický audio výstup S/PDIF
1x SCART konektor
1x RS232
Fast Scan – pre rýchle ladenie nielen SK/CZ programov
Pamäť pre 100 satelitov, 4000 transpondérov a 6100 programov
Podpora: DiSEqC 1.0, 1.1 a 1.2, USALS, HDMI-CEC, DLNA DMR, Teletext, Timeshift, streamovanie videa na mobilné zariadenia, PVR, EPG, Teletext, časové nahrávanie či rozlíšenie až do 1080p.

...ďalšie podrobnosti si môžte prečítať na portáli satelitná TV.. na tomto odkaze:http://www.satelitnatv.sk/2014/03/recenzia-ab-cryptobox-650-hd-skvely-pomer-cenavykon/..

Ako je to vlastne s podporou DIGI CAM Modulu ??

Opäť som sa príjemne prekvapil a výrobok od ABCOm ma nesklamal.. Po Vložení CAM Modulu do CI slotu prijímača ABCryptobox 650 HD prijímač takmer okamžite "inicializoval" CAM mudul..

ABCryptobox 650HD

m5vpyuo619pdtv5sdjbq_thumb.jpg

DIGI CAM Modul:

ji8y806rork784llrdd3_thumb.jpg

s2gczw4gj46sp9zoa57s_thumb.jpg

Inicializácia DIGI CAm modulu:

wi2lhgtgzcgg62gym0ys_thumb.jpg

SMART Cart info - Info z CI slotu:

4jxz8vlxaqd7j4zeqcaj_thumb.jpg

Chanel list DIGI SPORT 1,2,3 HD podpora v ABC 650 HD:

hud1g6ote2jmdvsdp48p_thumb.jpg

DIGI SPORT 1 HD na ABC 650 HD pri použití DIGI CAm modulu

5azm8ztz78m7d92cxcjh_thumb.jpg

DIGI SPORT 3 HD na ABC 650 HD pri použití DIGI CAm modulu

3fb2d64op5neo49n5i5f_thumb.jpg

Musím pochváliť tým abcom , že si dali zaležať pri vývoji FW a  a celkovo, že pokračovali v tom čo je dobré ..

ABC650 je satelitný prijímač navrhnutý pre bežného a jednoduchého použivateľa , jedným slovom satelitný prijímač "za málo peňazí, hodne muziky"

...nabudúce  sa s Vami podelím o videorecenziu na uvedený satelitný prijímač..

Prajem príjemný zbytok týždňa a veľa šťastia pri love nových satelitných pozícií a ...

Video je dostupné na : tomto odkaze:

tcchikxy202e4odtkswe.png
s0jbsczydw9xwyes6a.png
NA OTÁZKY POUŽÍVAJTE FÓRUM,NIE SÚKROMNÉ SPRÁVY.

Všetky uvedené návody slúžia výhradne na študijné a testovacie účely, na príjem kódovaných programov si zakúpte oficiálnu dekódovaciu kartu.

houba2007

houba2007

Nováček

• Uživatelé
  • 1 příspěvků(y)
  • MístoNymburk

Mám 910HD s E2 PKTeam mgcam+oscam server - jednou načte a potom zas ne a tak pořád dokola - už mě to nebavilo tak jsem to přestal používat, ale rád bych se k tomu vrátil jestli máš nějaké rady a podněty co nastavit aby to chodilo

třeba jaký firmware použít - Hyperion 5.4 nebo jiný ????

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů